Książka

Piszę...

Pracuję nad wydaniem książki poświęconej przygotowaniom do przyjemnego porodu. Będzie to pierwsza w Polsce i jedna z nielicznych na świecie publikacja na ten temat.

Moim celem jest zainspirowanie Cię do wykreowania ekstatycznego i wzmacniającego doświadczenia porodowego.

W sposób dopasowany do Twojej sytuacji i potrzeb.

Bez względu na to, czy będziesz rodzić w domu czy w szpitalu, naturalnie czy przez cesarskie cięcie, z osobami towarzyszącymi czy bez.

Każdy rozdział zostanie poświęcony innemu aspektowi przygotowań do ekstatycznego rodzenia, tak by pokazać czytelniczkom perspektywę medyczną, seksuologiczną, psychologiczną i duchową.

Wartość merytoryczną tej publikacji zagwarantują wypowiedzi ekspertek zajmujących się tematyką porodową i okołoporodową, ujęte w formie wywiadów.

W książce znajdą się również historie porodowe, których bohaterki doświadczyły ekstatycznych porodów, aby pokazać jak różne może być rozumienie i doświadczanie przyjemności w porodzie.

Przedstawione zostaną też praktyczne wskazówkami: jak przygotować ciało, jak nastroić umysł, jak zbudować pewność siebie, jak stworzyć bezpieczną przestrzeń, odpowiednią atmosferę i wspierający zespół porodowy.

Z wielką ekscytacją i przyjemnością będę towarzyszyć Ci w podróży do ekstatycznego porodu.