Marzena Gabryk

Narodziny ekstazy

Nazywam się Marzena Gabryk. Jestem tu po to, aby wspierać Cię w przygotowaniach do przyjemnego porodu.

Propaguję ideę ekstatycznego rodzenia, w którym przyjemność jest najpotężniejszym i najbardziej holistycznym stanem otwierającym rodzącej kobiecie dostęp do jej źródła mocy i pomagającym dziecku w harmonijnym przyjściu na świat.

Jestem mamą dwóch synków, których urodziłam ekstatycznie.

 

GŁOS DUSZY, czyli jak to się zaczęło…

W czerwcu 2017 roku urodziłam mojego pierwszego synka – w głębokim relaksie i w ekstazie, w szpitalnej wannie, w towarzystwie Ukochanego i wspaniałej położnej.

To doświadczenie było dla mnie tak piękne i wzmacniające, że od tego czasu woła we mnie głos. Głos duszy, która chce, abym dzieląc się swoim doświadczeniem i wiedzą, pomogła kobietom sprawić, by ich porody nie były historiami o tym, jak przetrwać to wydarzenie i walczyć z bólem, ale o tym, jak w porodzie doświadczyć radości, ekstazy i magii.

Ten głos na początku był cichutki i nieśmiały. W październiku 2018  roku zaczęłam wypowiadać swoje pragnienia na głos i dzielić się z innymi zalążkiem swojego pomysłu. Postanowiłam też, że jeśli mój drugi poród będzie równie wspaniałym doświadczeniem to będzie to znak, że pierwszy nie był tylko efektem przypadku albo szczęścia i że to moja prawdziwa misja.

No i stało się! W styczniu 2019 roku urodziłam drugiego synka. W domu, ekstatycznie, lotosowo, w wannie pełnej płatków kwiatów, w blasku świec i przy dźwiękach ulubionej muzyki… Zyskałam pewność, że nie ma już odwrotu i że czas zacząć działać, by każda kobieta dowiedziała się o tym, jak niezwykłe możliwości ma jej własne ciało.

Kolejne miesiące były dla mnie intensywnym czasem samorozwoju i jeszcze głębszego eksplorowania tematu seksualności, przyjemności, a także asertywności i pracy z przekonaniami.

WCIELANIE EKSTAZY

Ukończyłam 12-miesięczny kurs dla specjalistek porodowych Ecstatic Birth Practitioner Treining, który prowadzi Sheila Kamara Hey oraz  Sex&Love School u Karo Akabal.

Patrzę na doświadczenie porodowe holistycznie, dlatego w mojej pracy integruję wiedzę z różnych dziedzin: biologii, medycyny, psychologii, seksuologii, astrologii. a także związaną z rozwojem duchowym.

Dla mnie największą ekspertką w sprawie ciąży i porodu jest osoba, której te doświadczenia dotyczą, dlatego w pierwszej kolejności zależy mi na wzmocnieniu u kobiet, z którymi pracuję, dostępu do ich wewnętrznej mądrości i intuicji.

Jestem w trakcie pisania książki poświęconej przygotowaniom do przyjemnego porodu. Będzie to pierwsza w Polsce i jedna z nielicznych na świecie publikacja na ten temat.

Tworzę również kurs online dla kobiet w ciąży i planujących dziecko, przygotowujący do ekstatycznego porodu.

FUN FACT

Przez większość dorosłego życia nie chciałam mieć dzieci i zarzekałam się, że jest to mój świadomy wybór i ostateczna decyzja. Uważałam, że ciąża to ubezwłasnowolnienie mojego ciała, a poród to rzeźnia, przez którą nie chcę nigdy przechodzić. Potem w moim życiu dokonały się poważne zmiany, które wywróciły wszystko do góry nogami, także w sferze seksualności. Dzięki temu wiem, że jeśli się zmieni swoje przekonania i uzdrowi sferę seksualną, można doświadczyć  orgazmicznego porodu i zyskać dostęp do niesamowitej i transformującej kobiecej mocy.

 

Co mówią moje klientki

Przeczytaj, co piszą kobiety, z którymi miałam przyjemność współpracować, na temat konsultacji ze mną.

Marzena potrafi zbudować serdeczną, kobiecą, pełną wsparcia i akceptacji atmosferę, w której naprawdę łatwiej jest przyjrzeć się swoim przekonaniom, obawom i lękom. Ja po takiej rozmowie czuję się zdecydowanie bardziej świadoma i przygotowana do porodu.

Iga

Kontakt z Marzeną poleciła mi położna. Przed samym porodem pojawiło się kilka komplikacji i wyglądało na to, że nie będę miała takiego wpływu na warunki w jakich urodzę swoje dziecko jakiego chciałam. Marzena bardzo mocno mnie wsparła. Mimo zmian w planie porodowym udało mi się urodzić w taki sposób jaki sobie wymarzyłam! Polecam wszystkim kobietom, które chcą żeby poród był ich.

Diana

Dziękuję za pełną empatii i otwartości rozmowę i podzielenie się swoimi doświadczeniami. Najcenniejsze dla mnie jest, że Marzena nie tylko czerpie z własnego doświadczenia, ale również rozwija się od tej strony „trenerskiej”, żeby efektywnie wspierać kobiety w przygotowaniach do porodu.

Monika

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Sesje i trening ekstatycznego rodzenia​

Spotkania online. Indywidualnie i dla par. Program spotkań wspólnie dopasowujemy do Twoich potrzeb.

Kurs online

Grupa Poród ekstatyczny na Facebooku

Bezpłatne webinary i spotkania z ekspertkami porodowymi, inspiracje, wiedza i wsparcie.

 

Z wielką ekscytacją i przyjemnością będę towarzyszyć Ci w podróży do ekstatycznego porodu.